SMAZ30-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ30-13-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAZ30-13-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 30V 1W SMA
Duomenų lapai: SMAZ30-13-F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMAZ30-13-F specifikacijos
Dalies numeris SMAZ30-13-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 30V 1W SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 462984 pcs Duomenų lapas SMAZ30-13-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 30V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai SMAZ30-FDIDKR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 15 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 30V 1W ±5% Surface Mount SMA
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 22.8V Bazinės dalies numeris SMAZ30
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMAZ27-13-F
SMAZ27-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 27V 1W SMA
Sandelyje: 832728 pcs
parsisiųsti: SMAZ27-13-F.pdf
RFQ
SMAZ27-13
SMAZ27-13
Sandelyje: 4087 pcs
parsisiųsti: SMAZ27-13.pdf
RFQ
apibūdinimas: DIODE ZENER 30V 1W SMA