SMAZ30-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ30-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAZ30-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 30V 1W SMA
Duomenų lapai: SMAZ30-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMAZ30-13 specifikacijos
Dalies numeris SMAZ30-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 30V 1W SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3973 pcs Duomenų lapas SMAZ30-13.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 30V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimas - maks 1W