SMAZ36-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ36-13-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAZ36-13-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 36V 1W SMA
Duomenų lapai: SMAZ36-13-F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMAZ36-13-F specifikacijos
Dalies numeris SMAZ36-13-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 36V 1W SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 482497 pcs Duomenų lapas SMAZ36-13-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 36V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai SMAZ36-FDICT Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 40 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 36V 1W ±5% Surface Mount SMA
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 27.4V Bazinės dalies numeris SMAZ36