SMAZ24-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ24-13-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAZ24-13-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 24V 1W SMA
Duomenų lapai: SMAZ24-13-F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
SMAZ24-13-F specifikacijos
Dalies numeris SMAZ24-13-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 24V 1W SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 848329 pcs Duomenų lapas SMAZ24-13-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 24V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai SMAZ24-FDITR
SMAZ2413F
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 15 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 24V 1W ±5% Surface Mount SMA
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 18.2V Bazinės dalies numeris SMAZ24