SMAZ22-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ22-13-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAZ22-13-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 22V 1W SMA
Duomenų lapai: SMAZ22-13-F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
SMAZ22-13-F specifikacijos
Dalies numeris SMAZ22-13-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 22V 1W SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 777298 pcs Duomenų lapas SMAZ22-13-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 22V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai SMAZ22-FDITR
SMAZ2213F
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 15 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 22V 1W ±5% Surface Mount SMA Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 16.7V
Bazinės dalies numeris SMAZ22
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMAZ18-13-F
SMAZ18-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 18V 1W SMA
Sandelyje: 467284 pcs
parsisiųsti: SMAZ18-13-F.pdf
RFQ
SMAZ22-13-F
SMAZ22-13-F
apibūdinimas: DIODE ZENER 22V 1W SMA