SBR30M40CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR30M40CTFP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR30M40CTFP
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SBR 40V 15A ITO220AB
Duomenų lapai: SBR30M40CTFP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SBR30M40CTFP specifikacijos
Dalies numeris SBR30M40CTFP Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SBR 40V 15A ITO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 69464 pcs Duomenų lapas SBR30M40CTFP.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 650mV @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SBR® Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Kiti vardai SBR30M40CTFPDI
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Super Barrier
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 40V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 75µA @ 40V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A