SBR30E45CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR30E45CT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SBR 45V TO220AB 50PC
Duomenų lapai: SBR30E45CT.pdf
  • Pranešimas
SBR30E45CT specifikacijos
Dalies numeris SBR30E45CT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SBR 45V TO220AB 50PC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 77879 pcs Duomenų lapas SBR30E45CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 550mV @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 45V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija SBR® Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Super Barrier Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 45V 15A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 480µA @ 45V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SBR30E45CTB-13
SBR30E45CTB-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE SBR 45V 10A TO263AB