SBR30E100CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR30E100CT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SBR 100V 15A TO220AB
Duomenų lapai: SBR30E100CT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SBR30E100CT specifikacijos
Dalies numeris SBR30E100CT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SBR 100V 15A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 126139 pcs Duomenų lapas SBR30E100CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 800mV @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija SBR Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai SBR30E100CTDI-5
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Super Barrier
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 15A Through Hole TO-220-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A