SBR30U30CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR30U30CT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR30U30CT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SBR 30V 15A TO220AB
Duomenų lapai: SBR30U30CT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SBR30U30CT specifikacijos
Dalies numeris SBR30U30CT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SBR 30V 15A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 73124 pcs Duomenų lapas SBR30U30CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 540mV @ 30A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SBR® Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Super Barrier Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 30V 15A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.5mA @ 30V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A