MBR10100CTF-E1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR10100CTF-E1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO220AB
Duomenų lapai: MBR10100CTF-E1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MBR10100CTF-E1 specifikacijos
Dalies numeris MBR10100CTF-E1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 284606 pcs Duomenų lapas MBR10100CTF-E1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220F-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Kiti vardai MBR10100CTF-E1DI
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 5A