MBR10100CTF-G1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR10100CTF-G1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220F
Duomenų lapai: MBR10100CTF-G1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MBR10100CTF-G1 specifikacijos
Dalies numeris MBR10100CTF-G1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220F "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 124462 pcs Duomenų lapas MBR10100CTF-G1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 850mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220F-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 5A