MBR10100CT-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR10100CT-E1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 5A ITO220S
Duomenų lapai: MBR10100CT-E1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MBR10100CT-E1 specifikacijos
Dalies numeris MBR10100CT-E1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 5A ITO220S "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 232414 pcs Duomenų lapas MBR10100CT-E1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 850mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai MBR10100CT-E1DI
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Through Hole TO-220-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 5A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR10100CT
MBR10100CT
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Sandelyje: 275707 pcs
parsisiųsti: MBR10100CT.pdf
RFQ
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO220AB