MBR10100CT-LJ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR10100CT-LJ
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY 100V 5A TO220AB
Duomenų lapai: MBR10100CT-LJ.pdf
  • Pranešimas
MBR10100CT-LJ specifikacijos
Dalies numeris MBR10100CT-LJ Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY 100V 5A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4696 pcs Duomenų lapas MBR10100CT-LJ.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai MBR10100CT-LJDI
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 5A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR10100CT-M3/4W
MBR10100CT-M3/4W
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Sandelyje: 98803 pcs
parsisiųsti: MBR10100CT-M3/4W.pdf
RFQ
MBR10100CTP
MBR10100CTP
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions