DDZ12CQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ12CQ-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZ12CQ-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 12.05V 310MW SOD123
Duomenų lapai: DDZ12CQ-7.pdf
  • Pranešimas
DDZ12CQ-7 specifikacijos
Dalies numeris DDZ12CQ-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 12.05V 310MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1321393 pcs Duomenų lapas DDZ12CQ-7.pdf
Įtampa - izoliacija 12 Ohm Įtampa - suskirstymas SOD-123
Serija Automotive, AEC-Q101 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Maitinimas - maks 310mW Polarizacija SOD-123
Kiti vardai DDZ12CQ-7DI Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas DDZ12CQ-7 Varža (max) (zzt) 12.05V
Išplėstas aprašymas Zener Diode 310mW ±3% Surface Mount SOD-123 ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±3%
Diodų konfigūracija 100nA @ 9.1V apibūdinimas DIODE ZENER 12.05V 310MW SOD123
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 900mV @ 10mA