DDZ13BQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ13BQ-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZ13BQ-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER SOD123
Duomenų lapai: DDZ13BQ-7.pdf
  • Pranešimas
DDZ13BQ-7 specifikacijos
Dalies numeris DDZ13BQ-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1297745 pcs Duomenų lapas DDZ13BQ-7.pdf
Įtampa - izoliacija 14 Ohm Įtampa - suskirstymas SOD-123
Serija Automotive, AEC-Q101 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Maitinimas - maks 310mW Polarizacija SOD-123
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Gamintojo kodas DDZ13BQ-7 Varža (max) (zzt) 12.88V
Išplėstas aprašymas Zener Diode 310mW ±3% Surface Mount SOD-123 ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±3%
Diodų konfigūracija 100nA @ 10V apibūdinimas DIODE ZENER SOD123
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 900mV @ 10mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DDZ13BS-7
DDZ13BS-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Sandelyje: 1882009 pcs
parsisiųsti: DDZ13BS-7.pdf
RFQ
DDZ14-7
DDZ14-7
apibūdinimas: DIODE ZENER 14V 500MW SOD123