DDZ12BQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ12BQ-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZ12BQ-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 12V 370MW SOD123
Duomenų lapai: DDZ12BQ-7.pdf
  • Pranešimas
DDZ12BQ-7 specifikacijos
Dalies numeris DDZ12BQ-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 12V 370MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2142770 pcs Duomenų lapas DDZ12BQ-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 12V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimas - maks 370mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOD-123
Kiti vardai DDZ12BQ-7DITR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 12 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 12V 370mW ±2% Surface Mount SOD-123 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 9.1V