DDZ13BS-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ13BS-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZ13BS-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Duomenų lapai: DDZ13BS-7.pdf
  • Pranešimas
DDZ13BS-7 specifikacijos
Dalies numeris DDZ13BS-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 13V 200MW SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1882009 pcs Duomenų lapas DDZ13BS-7.pdf
Įtampa - izoliacija 14 Ohm Įtampa - suskirstymas SOD-323
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Maitinimas - maks 200mW Polarizacija SC-76, SOD-323
Kiti vardai DDZ13BS7
DDZ13BSDITR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas DDZ13BS-7 Varža (max) (zzt) 13V
Išplėstas aprašymas Zener Diode 200mW ±3% Surface Mount SOD-323 ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±3%
Diodų konfigūracija 100nA @ 10V apibūdinimas DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 900mV @ 10mA