BZX84C4V3TS-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C4V3TS-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C4V3TS-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT363
Duomenų lapai: BZX84C4V3TS-7-F.pdf
  • Pranešimas
BZX84C4V3TS-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84C4V3TS-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT363 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 633225 pcs Duomenų lapas BZX84C4V3TS-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-363
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 90 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode Array 3 Independent 4.3V 200mW ±6% SOT-363
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 1V Konfigūracija 3 Independent