BZX84C4V7
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C4V7
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 4.7V 350MW SOT23-3
Duomenų lapai: 1.BZX84C4V7.pdf2.BZX84C4V7.pdf
  • Pranešimas
BZX84C4V7 specifikacijos
Dalies numeris BZX84C4V7 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 4.7V 350MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5496 pcs Duomenų lapas 1.BZX84C4V7.pdf2.BZX84C4V7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 (TO-236)
Serija - Maitinimas - maks 350mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai BZX84C4V7FSTR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 80 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 4.7V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 2V
Bazinės dalies numeris BZX84C4V7
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C4V7-E3-08
BZX84C4V7-E3-08
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23
Sandelyje: 2646325 pcs
parsisiųsti: BZX84C4V7-E3-08.pdf
RFQ
BZX84C4V3TS-7-F
BZX84C4V3TS-7-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT363
Sandelyje: 633225 pcs
parsisiųsti: BZX84C4V3TS-7-F.pdf
RFQ
BZX84C4V7-E3-18
BZX84C4V7-E3-18
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23-3