| Dalies numeris | BZX84C4V3S-7 | Gamintojas | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT363 | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Galimas kiekis | 4680 pcs | Duomenų lapas | BZX84C4V3S-7.pdf |
| Įtampa - Zener (Nom) (Vz) | 4.3V | Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei | 900mV @ 10mA |
| Tolerancija | ±6% | Tiekėjo prietaisų paketas | SOT-363 |
| Serija | - | Maitinimas - maks | 200mW |
| Pakuotė | Cut Tape (CT) | Paketas / dėžutė | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Kiti vardai | BZX84C4V3S BZX84C4V3S7 BZX84C4V3SCT BZX84C4V3SCT-ND BZX84C4V3SDICT |
Darbinė temperatūra | -65°C ~ 150°C |
| Montavimo tipas | Surface Mount | Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Contains lead / RoHS non-compliant | Varža (max) (zzt) | 90 Ohms |
| Išsamus aprašymas | Zener Diode Array 2 Independent 4.3V 200mW ±6% SOT-363 | Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr | 3µA @ 1V |