BZX84C4V7-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C4V7-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C4V7-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23-3
Duomenų lapai: BZX84C4V7-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
BZX84C4V7-7 specifikacijos
Dalies numeris BZX84C4V7-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4461 pcs Duomenų lapas BZX84C4V7-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai BZX84C4V77
BZX84C4V7DIDKR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža (max) (zzt) 80 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 4.7V 300mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 2V
Bazinės dalies numeris BZX84C4V7
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C4V7-HE3-08
BZX84C4V7-HE3-08
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23-3
Sandelyje: 2526874 pcs
parsisiųsti: BZX84C4V7-HE3-08.pdf
RFQ
BZX84C4V7 TR
BZX84C4V7 TR
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.7V 350MW SOT23
Sandelyje: 1679183 pcs
parsisiųsti: BZX84C4V7 TR.pdf
RFQ
BZX84C4V3TS-7-F
BZX84C4V3TS-7-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT363
parsisiųsti: BZX84C4V3TS-7-F.pdf
BZX84C4V7-7-F
BZX84C4V7-7-F
parsisiųsti: BZX84C4V7-7-F.pdf
BZX84C4V7-G3-08
BZX84C4V7-G3-08
parsisiųsti: BZX84C4V7-G3-08.pdf
BZX84C4V7
BZX84C4V7
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.7V 350MW SOT23-3
parsisiųsti: BZX84C4V7.pdf
BZX84C4V3W-7
BZX84C4V3W-7
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.3V 200MW SOT323
parsisiųsti: BZX84C4V3W-7.pdf
BZX84C4V7-E3-08
BZX84C4V7-E3-08
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23
parsisiųsti: BZX84C4V7-E3-08.pdf
BZX84C4V7 RFG
BZX84C4V7 RFG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)