IM04RU2R7J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04RU2R7J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 2.7 5% R36
Duomenų lapai: IM04RU2R7J.pdf
  • Pranešimas
IM04RU2R7J specifikacijos
Dalies numeris IM04RU2R7J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 2.7 5% R36 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5414 pcs Duomenų lapas IM04RU2R7J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Phenolic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 2.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 120MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.7µH Unshielded Molded Inductor 385mA 1.2 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 1.2 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 385mA