IM04RU271K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04RU271K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 270 10% R36
Duomenų lapai: IM04RU271K.pdf
  • Pranešimas
IM04RU271K specifikacijos
Dalies numeris IM04RU271K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 270 10% R36 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4585 pcs Duomenų lapas IM04RU271K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 270µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 5.7MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 270µH Unshielded Molded Inductor 129mA 11 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 11 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 129mA