IM04RU360J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04RU360J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 36 5% R36
Duomenų lapai: IM04RU360J.pdf
  • Pranešimas
IM04RU360J specifikacijos
Dalies numeris IM04RU360J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 36 5% R36 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5159 pcs Duomenų lapas IM04RU360J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 36µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 15.5MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 36µH Unshielded Molded Inductor 180mA 2.5 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 2.5 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 180mA