IM04RU2R2K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04RU2R2K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 2.2 10% R36
Duomenų lapai: IM04RU2R2K.pdf
  • Pranešimas
IM04RU2R2K specifikacijos
Dalies numeris IM04RU2R2K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 2.2 10% R36 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6002 pcs Duomenų lapas IM04RU2R2K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Phenolic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 135MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Molded Inductor 435mA 950 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 950 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 435mA