IHB3BV101K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB3BV101K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-3 100 10% B40
Duomenų lapai: IHB3BV101K.pdf
  • Pranešimas
IHB3BV101K specifikacijos
Dalies numeris IHB3BV101K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-3 100 10% B40 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11212 pcs Duomenų lapas IHB3BV101K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.100" Dia (27.94mm)
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 100µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.840" (21.34mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 100µH Unshielded Wirewound Inductor 6A 34 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 34 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 6A Dabartinis - sodrumas -