IHB3BV121K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB3BV121K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-3 120 10% B40
Duomenų lapai: IHB3BV121K.pdf
  • Pranešimas
IHB3BV121K specifikacijos
Dalies numeris IHB3BV121K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-3 120 10% B40 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11626 pcs Duomenų lapas IHB3BV121K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.100" Dia (27.94mm)
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 120µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.840" (21.34mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 120µH Unshielded Wirewound Inductor 5.2A 46 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 46 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 5.2A Dabartinis - sodrumas -