IHB3BV100K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB3BV100K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-3 10 10% B40
Duomenų lapai: IHB3BV100K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IHB3BV100K specifikacijos
Dalies numeris IHB3BV100K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-3 10 10% B40 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12886 pcs Duomenų lapas IHB3BV100K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.100" Dia (27.94mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.840" (21.34mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Wirewound Inductor 14.4A 6 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 6 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 14.4A Dabartinis - sodrumas -