IHB2EB6R8M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB2EB6R8M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-2 6.8 20% EB E2
Duomenų lapai: IHB2EB6R8M.pdf
  • Pranešimas
IHB2EB6R8M specifikacijos
Dalies numeris IHB2EB6R8M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-2 6.8 20% EB E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15143 pcs Duomenų lapas IHB2EB6R8M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.825" Dia (20.96mm)
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 6.8µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.840" (21.34mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 11.4A 7 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 7 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 11.4A Dabartinis - sodrumas -