IHB2EB560K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB2EB560K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-2 56 10% EB E2
Duomenų lapai: IHB2EB560K.pdf
  • Pranešimas
IHB2EB560K specifikacijos
Dalies numeris IHB2EB560K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-2 56 10% EB E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15906 pcs Duomenų lapas IHB2EB560K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.825" Dia (20.96mm)
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 56µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.840" (21.34mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 56µH Unshielded Wirewound Inductor 4.8A 39 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 39 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 4.8A Dabartinis - sodrumas -