IDCS5020ER390M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDCS5020ER390M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 39UH SMD
Duomenų lapai: IDCS5020ER390M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
IDCS5020ER390M specifikacijos
Dalies numeris IDCS5020ER390M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 39UH SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80159 pcs Duomenų lapas IDCS5020ER390M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Ekranavimas Shielded Serija IDCS-5020
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 39µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.200" (5.08mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 39µH Shielded Wirewound Inductor Nonstandard DC rezistorius (DCR) -