IDCS5020ER221M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDCS5020ER221M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 220UH 450MA 800 MOHM
Duomenų lapai: IDCS5020ER221M.pdf
  • Pranešimas
IDCS5020ER221M specifikacijos
Dalies numeris IDCS5020ER221M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 220UH 450MA 800 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80788 pcs Duomenų lapas IDCS5020ER221M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 220µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.200" (5.08mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 220µH Shielded Wirewound Inductor 450mA 800 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 800 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 450mA Dabartinis - sodrumas 500mA