IDCS5020ER4R7M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDCS5020ER4R7M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 2.7A 54 MOHM SMD
Duomenų lapai: IDCS5020ER4R7M.pdf
  • Pranešimas
IDCS5020ER4R7M specifikacijos
Dalies numeris IDCS5020ER4R7M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 2.7A 54 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92458 pcs Duomenų lapas IDCS5020ER4R7M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 4.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.200" (5.08mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 2.7A 54 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 54 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 2.7A Dabartinis - sodrumas 3.2A