IDCS5020ER330M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDCS5020ER330M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 33UH 1.1A 334 MOHM SMD
Duomenų lapai: IDCS5020ER330M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
IDCS5020ER330M specifikacijos
Dalies numeris IDCS5020ER330M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 33UH 1.1A 334 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85888 pcs Duomenų lapas IDCS5020ER330M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Ekranavimas Shielded Serija IDCS-5020
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 33µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.200" (5.08mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 334 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 334 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.1A Dabartinis - sodrumas 1.4A