DRA1-CMXE60D10
CrydomCrydom
DRA1-CMXE60D10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DRA1-CMXE60D10
Gamintojas / Gamintojas: Crydom
Prekės aprašymas SSR RELAY SPST-NO 8A 1-60V
Duomenų lapai: 1.DRA1-CMXE60D10.pdf2.DRA1-CMXE60D10.pdf3.DRA1-CMXE60D10.pdf
  • Pranešimas
DRA1-CMXE60D10 specifikacijos
Dalies numeris DRA1-CMXE60D10 Gamintojas Crydom
apibūdinimas SSR RELAY SPST-NO 8A 1-60V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1712 pcs Duomenų lapas 1.DRA1-CMXE60D10.pdf2.DRA1-CMXE60D10.pdf3.DRA1-CMXE60D10.pdf
Įtampa - apkrova 1V ~ 60V Įtampa - įėjimas 20 ~ 28VDC
Kiti vardai CC2126
DRA1-CMXE60D10-ND
Atsparumas vietoje (maks.) 18 mOhms
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Apkrovos srovė 8A