DRA1-CMXE100D6
CrydomCrydom
DRA1-CMXE100D6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DRA1-CMXE100D6
Gamintojas / Gamintojas: Crydom
Prekės aprašymas SSR RELAY SPST-NO 6A 1-100V
Duomenų lapai: 1.DRA1-CMXE100D6.pdf2.DRA1-CMXE100D6.pdf3.DRA1-CMXE100D6.pdf
  • Pranešimas
DRA1-CMXE100D6 specifikacijos
Dalies numeris DRA1-CMXE100D6 Gamintojas Crydom
apibūdinimas SSR RELAY SPST-NO 6A 1-100V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1651 pcs Duomenų lapas 1.DRA1-CMXE100D6.pdf2.DRA1-CMXE100D6.pdf3.DRA1-CMXE100D6.pdf
Įtampa - apkrova 1V ~ 100V Įtampa - įėjimas 20 ~ 28VDC
Kiti vardai CC2125
DRA1-CMXE100D6-ND
Atsparumas vietoje (maks.) 40 mOhms
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Apkrovos srovė 6A