DRA1-CMXE100D10
CrydomCrydom
DRA1-CMXE100D10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DRA1-CMXE100D10
Gamintojas / Gamintojas: Crydom
Prekės aprašymas SSR RELAY SPST-NO 8A 1-100V
Duomenų lapai: 1.DRA1-CMXE100D10.pdf2.DRA1-CMXE100D10.pdf3.DRA1-CMXE100D10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DRA1-CMXE100D10 specifikacijos
Dalies numeris DRA1-CMXE100D10 Gamintojas Crydom
apibūdinimas SSR RELAY SPST-NO 8A 1-100V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - apkrova 1V ~ 100V Įtampa - įėjimas 20 ~ 28VDC
Nutraukimo stilius Screw Terminal Tiekėjo prietaisų paketas -
Serija DRA Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Module Išvesties tipas DC
Kiti vardai CC2058
DRA1-CMXE100D10-ND
DRA1CMXE100D10
Atsparumas vietoje (maks.) 10 mOhms
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Apkrovos srovė 8A