DRA1-CMXE200D3
CrydomCrydom
DRA1-CMXE200D3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DRA1-CMXE200D3
Gamintojas / Gamintojas: Crydom
Prekės aprašymas SSR RELAY SPST-NO 3A 1-200V
Duomenų lapai: 1.DRA1-CMXE200D3.pdf2.DRA1-CMXE200D3.pdf3.DRA1-CMXE200D3.pdf
  • Pranešimas
DRA1-CMXE200D3 specifikacijos
Dalies numeris DRA1-CMXE200D3 Gamintojas Crydom
apibūdinimas SSR RELAY SPST-NO 3A 1-200V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1774 pcs Duomenų lapas 1.DRA1-CMXE200D3.pdf2.DRA1-CMXE200D3.pdf3.DRA1-CMXE200D3.pdf
Įtampa - apkrova 1V ~ 200V Įtampa - įėjimas 20 ~ 28VDC
Kiti vardai CC1904
DRA1-CMXE200D3-ND
DRA1CMXE200D3
Atsparumas vietoje (maks.) 200 mOhms
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Apkrovos srovė 3A