SN2R2M100ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN2R2M100ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN2R2M100ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: SN2R2M100ST.pdf
  • Pranešimas
SN2R2M100ST specifikacijos
Dalies numeris SN2R2M100ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4174 pcs Duomenų lapas SN2R2M100ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm)
Serija SN Sraigtasparnis @ žemos dažnio 34mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Bi-Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60.32 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 60.32 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C Talpa 2.2µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SN25F
SN25F
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: FINGER KIT, 150MM (5.9) DEPTH TH