SN2R2M050RT
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN2R2M050RT
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAPACITOR ALUMINUM
Duomenų lapai: SN2R2M050RT.pdf
  • Pranešimas
SN2R2M050RT specifikacijos
Dalies numeris SN2R2M050RT Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAPACITOR ALUMINUM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4129 pcs Duomenų lapas SN2R2M050RT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SN Sraigtasparnis @ žemos dažnio 25mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Bi-Polar
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 72.38 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 72.38 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 2.2µF Programos General Purpose