SN2R2M025ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN2R2M025ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN2R2M025ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: SN2R2M025ST.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SN2R2M025ST specifikacijos
Dalies numeris SN2R2M025ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 283650 pcs Duomenų lapas SN2R2M025ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SN Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 338-3591
SN2R2M025ST-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 90.47 Ohm
Išsamus aprašymas 2.2µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 90.47 Ohm 1000 Hrs @ 85°C Talpa 2.2µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SN2R2M050ST
SN2R2M050ST
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 4931 pcs
parsisiųsti: SN2R2M050ST.pdf
RFQ
SN2R2M100ST
SN2R2M100ST
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL