SN2R2M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN2R2M050ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN2R2M050ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: SN2R2M050ST.pdf
  • Pranešimas
SN2R2M050ST specifikacijos
Dalies numeris SN2R2M050ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4931 pcs Duomenų lapas SN2R2M050ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SN Sraigtasparnis @ žemos dažnio 25mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Bi-Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 72.38 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 72.38 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C Talpa 2.2µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SN2R2M050RT
SN2R2M050RT
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAPACITOR ALUMINUM
Sandelyje: 4129 pcs
parsisiųsti: SN2R2M050RT.pdf
RFQ
SN260Q
SN260Q
Gamintojai: STMicroelectronics
apibūdinimas: IC RF TXRX+MCU 802.15.4 40-VFQFN
Sandelyje: 12065 pcs
parsisiųsti: SN260Q.pdf
RFQ
SN2R2M063ST
SN2R2M063ST
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 63V RADIAL
parsisiųsti: SN2R2M063ST.pdf
SN25F
SN25F
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: FINGER KIT, 150MM (5.9) DEPTH TH
Sandelyje: 283 pcs
parsisiųsti: SN25F.pdf
SN2R2M025ST
SN2R2M025ST
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 25V RADIAL