CD19FD101FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD101FO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD19FD101FO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 100PF 1% 500V RADIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CD19FD101FO3F specifikacijos
Dalies numeris CD19FD101FO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 100PF 1% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35382 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.642" L x 0.189" W (16.30mm x 4.80mm) Serija CD19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD19FD101F03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.343" (8.70mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 100pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 100pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD19FD102GO3
CD19FD102GO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 1000PF 2% 500V RADIAL
Sandelyje: 40621 pcs
parsisiųsti: CD19FD102GO3.pdf
RFQ
CD19FD101JO3
CD19FD101JO3
apibūdinimas: CAP MICA 100PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 44740 pcs
parsisiųsti: CD19FD101JO3.pdf
RFQ
CD19FD101FO3
CD19FD101FO3
apibūdinimas: CAP MICA 100PF 1% 500V RADIAL