CD19FC682FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FC682FO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD19FC682FO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 6800PF 1% 300V RADIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
CD19FC682FO3F specifikacijos
Dalies numeris CD19FC682FO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 6800PF 1% 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9734 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.689" L x 0.331" W (17.50mm x 8.40mm) Serija CD19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD19FC682F03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.343" (8.70mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 6800pF Mica Capacitor 300V Radial Talpa 6800pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD19FC682FO3
CD19FC682FO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 6800PF 1% 300V RADIAL