CD19FD101JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD101JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD19FD101JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 100PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD19FD101JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
150 pcs
  • Pranešimas
CD19FD101JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD19FD101JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 100PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 44740 pcs Duomenų lapas CD19FD101JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.642" L x 0.189" W (16.30mm x 4.80mm) Serija CD19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.343" (8.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 100pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 100pF