CD19FD102FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD102FO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD19FD102FO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 1000PF 1% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD19FD102FO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CD19FD102FO3 specifikacijos
Dalies numeris CD19FD102FO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 1000PF 1% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 34463 pcs Duomenų lapas CD19FD102FO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.650" L x 0.220" W (16.50mm x 5.60mm) Serija CD19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.343" (8.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.520" (13.20mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 1000pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 1000pF