CD16FD272JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD272JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD16FD272JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 2700PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD16FD272JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD16FD272JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD16FD272JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 2700PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 56060 pcs Duomenų lapas CD16FD272JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.469" L x 0.252" W (11.90mm x 6.40mm) Serija CD16
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-2862 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.232" (5.90mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.520" (13.20mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 2700pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 2700pF