CD16FD241JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD241JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD16FD241JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 240PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD16FD241JO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
150 pcs
  • Pranešimas
CD16FD241JO3F specifikacijos
Dalies numeris CD16FD241JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 240PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56137 pcs Duomenų lapas CD16FD241JO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys - Serija CD16
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD16FD241J03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.234" (5.94mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos RF, High Q, Low Loss Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 240pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 240pF