LM113-425.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
LM113-425.0M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM113-425.0M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 425.000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: LM113-425.0M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
LM113-425.0M specifikacijos
Dalies numeris LM113-425.0M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 425.000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5521 pcs Duomenų lapas LM113-425.0M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija LM113
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai CW678
LM113425.0M
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.077" (1.95mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 425MHz
Išsamus aprašymas 425MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 75mA