LM113-311.04M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
LM113-311.04M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM113-311.04M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 311.04MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: LM113-311.04M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
LM113-311.04M specifikacijos
Dalies numeris LM113-311.04M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 311.04MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6221 pcs Duomenų lapas LM113-311.04M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija LM113
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai CW676
LM113311.04M
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.077" (1.95mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 311.04MHz
Išsamus aprašymas 311.04MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 75mA